13:03, 26 листопада 2021 р.
Навички майбутнього для молоді. Топ-5 цікавих проєктів та спільнот
Класичного шкільного та університетського освіти для покоління Z (16-25 років) сьогодні вже недостатньо. При цьому саморозвиваючого контенту зараз настільки надміру, що можна загубитися, адже час — найцінніший і непоправний ресурс. У сучасного хлопця чи дівчини навіть після вступу до вишу та вибору професії залишається безліч питань. Як стати конкурентним спеціалістом на глобальному ринку? Як запустити свій стартап чи популярний блог? Скільки зусиль потрібно докласти, щоби прокачати свої скіли?
Ми підготували огляд топ-5 (EU Neighbours east, L361on, TUMO, Genesis Education, USB) курсів, програм та проектів з цікавими напрямками, унікальним навчанням та можливостями для особистісного та кар'єрного зростання. Головний плюс таких форматів – корисна актуальна інформація + можливість практично спробувати свої сили в різних сферах.
Волонтерські та дипломатичні програми з EU Neighbours east
EU Neighbours east – це один із донорських проектів Євросоюзу в країнах Східного партнерства. Платформа буде корисною тим, хто цікавиться глобальною соціальною діяльністю, волонтерством, іноземними мовами та міжнародною практикою. Діяльність EU Neighbours east передбачає проведення тематичних соціальних івентів у різних країнах та заходів громадської дипломатії спільно з науковими діячами та професійними об'єднаннями. Молоді люди віком від 16 до 25 років з України, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Білорусі можуть стати Послами Європейської Молоді. Така посада передбачає проактивну участь у соціальних проектах програми ЄС. За 5 років Послами стали понад 1000 молодих людей з усієї Європи. Анкету можна подати безпосередньо на сайті, але конкурс на посаду досить високий.
Кар'єра у великому бізнесі разом із Легіоном (L361ON)
Легіон (L361ON) – це ком'юніті, яке поєднує молодь та бізнес. Допомагає школярам та студентам побудувати успішну кар'єру, стати підприємцями, створювати та розвивати власні проекти. Легіон порівняно молодий проект. Його очолює інвестор та підприємниця Юлія Новик . Ком'юніті дає безкоштовну можливість учасникам проявити свої таланти, інтелект та амбіції в ігровій формі, організовує онлайн та офлайн зустрічі з власниками бізнесу, топ-менеджерами та інвесторами у форматі Q/A-сесій. Легіон співпрацює з великим корпоративним бізнесом та допомагає вибудувати комунікацію між молодими кадрами та запитами від HR відділів. Наступного року анонсується тісніша співпраця з провідними українськими вишами та запуск інтерактивної мобільної програми.
Дизайн, роботи та кіно разом зі школою TUMO
TUMO – міжнародна мережа офлайнових шкіл креативних технологій для підлітків 12-18 років. У Києві школа знаходиться на відреставрованій Арсенальній площі. Школярі можуть вибрати програми у сфері технологій та дизайну: програмування, анімація, кіновиробництво, 3D-моделювання, графічний дизайн, музичний продакшн, робототехніка, розробка ігор. Організатори проводять спеціалізовані воркшопи та співпрацюють із сучасними лабораторіями та партнерами зі сфери інноваційної інженерії. У школі передбачено одержання гранту на безкоштовне навчання.
Продуктове IT разом із авторськими курсами від Genesis Education
Для тих, хто цікавиться стартом кар'єри в IT-індустрії, варто розглянути Genesis Education. Це окремий edutech-напрямок холдингової IT-компанії Genesis. Проект пропонує безкоштовні авторські курси та кейси, спеціально розроблені для розвитку продуктового ІТ ринку в Україні. Проводить навчальні вебінари та хакатони. Усі матеріали з будь-якої обраної теми знаходяться у вільному доступі (лекції, воркшопи). Навчання проходить з таких дисциплін: програмування, дизайн, маркетинг, ігрова індустрія, аналітика, рекрутинг. Учні можуть пройти практику в командних проектах Genesis, а найперспективніші отримують оффер та працевлаштування.
Екосистема для стартаперів від Unit School of business (USB)
Unit School of business — частина сервісної екосистеми для підприємців UNIT.City, автором та ідеологом, якою є український інвестор та підприємець Василь Хмельницький. Школа працює у форматі офлайн за методологією університету Berkeley, але адаптована під запити українського ринку та триває 10 тижнів. Вікового обмеження у школі немає, але передбачається, що майбутній студент уже має певну практику у бізнесі. Програма охоплює широкий спектр "більш" підприємництва – від вибору ніші та створення власного проекту до управління персоналом. Навчання платне і є обмеження за кількісним набором, тому щоб потрапити до USB доведеться попрацювати над складанням та поданням заявки з супровідним текстом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:56
22 листопада
11:39
22 листопада
10:41
22 листопада
04:26
22 листопада
19:04
20 листопада
15:21
20 листопада
live comments feed...