Починати вивчення іноземної мови слід з постановки конкретного завдання. Майже ніхто не починає вивчати мову просто так. Зазвичай цьому процесу передує поява мети, наприклад, вивчити англійську потрібно для роботи, навчання або вільного спілкування. Далі слід визначитися з тим, як саме відбуватиметься процес вивчення мови. Сучасна школа English Prime пропонує скористатися інноваційними методиками, які встигли довести свою ефективність. Фахівці завжди враховують побажання клієнтів та раді відповісти на будь-які додаткові питання під час навчання.

AD_4nXd9ToA-WIUsjEX77AaVlq-kJax9H2AaPu1ov342B3AWoAtNfuWcX0FnDgkVEmOJ68jgTCKKyHTltWCSGUVzHpjqBglad5XhTn1WIZ08AJnnwBzaRtiV7r1PEd9v05ulz2YSnisq6g2K42zXYzkCH6jieG4ur-rY-_yl4ULLfQ?key=z4erOcjcTNj69S6b3sOhew

Багато в чому вибір методу навчання залежить від того, як учневі зручніше сприймати інформацію. Декому простіше працювати у колективі, обираючи групові заняття. Іншим зручніше працювати безпосередньо з викладачем, займаючись індивідуальним вивченням мови. Школа English Prime пропонує скористатися будь-яким із перерахованих методів вивчення, щоб клієнтам було зручно займатися англійською.

Нестандартні способи вивчення мови

Крім традиційних методик, які застосовуються повсюдно, існують експериментальні підходи. Останні показують високу ефективність за умови правильної реалізації підходу. Так, Олександр Аргуельєс, який вільно володіє більш ніж 50 різними мовами, стверджує, що писати будь-яким із них простіше, ніж говорити. Учням простіше запам'ятати правила, ніж розібратися у вимові. Під час написання ми даємо мозку більше часу, щоб розібратися у структурі слова чи фрази, ніж під час розмови.

Способи вивчення англійської мови за А. Аргуельєсом припускають обов'язкове читання вголос. Хоча подібний прийом багатьом здасться звичним, але на практиці ним користуються мало людей. Завдяки читанню вголос вдається задіяти відразу три інструменти – органи зору, органи слуху та мовлення. Тому у мозку є більше можливостей для того, щоб обробити отриману інформацію та зберегти її.

Навчання у русі

Сучасні методи вивчення англійської мови також передбачають постійну практику, якою можна займатися на свіжому повітрі. Аргуельєс також погоджується з ефективністю даного прийому, рекомендуючи дотримуватися певних рекомендацій при виборі матеріалу для навчання. У русі найкраще сприймаються аудіокниги, а також слід приділити увагу розмовам англійською. Як ефективно вчити англійську? Для цього слід запам'ятати кілька простих рекомендацій:

  • рух має бути швидким;
  • займатися краще на свіжому повітрі;
  • під час руху слід зберігати правильну поставу;
  • важливо промовляти усі фрази чітко.

Аудіоматеріали забезпечують гарний приріст знань, у чому власним досвідом встиг переконатися А. Аргуэльес. Він також рекомендує користуватися аудіокнигами на вулиці. Олександр навіть провів порівняння, під час яких один і той же матеріал пропонувалося вивчити в аудиторії та за її межами. Заняття на вулиці принесли помітніші результати.

Метод Dual N-Back

Даний прийом у вивченні англійської слід взяти на озброєння тим, у кого добре розвинена робоча пам'ять. Остання відповідає за швидке запам'ятовування поточної інформації. Тому розвинена робоча пам'ять дозволить не лише вивчити англійську, а й стати справжнім поліглотом. Найкращі методики вивчення англійської мови припускають поєднання з ігровим процесом. Метод Dual N-Back полягає в тому, щоб запам'ятати розташування фігур та букв на екрані, а потім вибирати послідовності, в яких вони повторилися.

Ведення щоденника

AD_4nXfpmbvMzRK8POEltdQ9hoXImiVVTZ_C3EHKMI8ievdNutBEnRPcsySEuYDRCXiFzc1qYPMyBgcvnnPzIRjka-e8v2xz1VopoTJ-4mOkUl0JjJkSqP0ILGn_QR6gihtTXSkmUzXxsjg2tk94AkkozTKgoqqeqbC0P25_8GfNKw?key=z4erOcjcTNj69S6b3sOhew

Ще одним корисним способом покращити якість знань є ведення щоденника. Звичайно, робити це слід англійською мовою. Не обов'язково ділитися в ньому потаємними секретами. Достатньо буде описати все, що відбувається довкола протягом дня. Це дозволить краще вивчити англійську в різних напрямках, а не зациклюватися на одній певній темі.

Метод звукових асоціацій

Вперше цей підхід почав використовуватися в 70-х роках минулого сторіччя. Він полягає в тому, щоб знаходити звукову відповідність у рідній мові для слів з англійської. Щоб краще запам'ятати слова та фрази, рекомендується складати речення, де кілька співзвучних слів об'єднані в єдину структуру.

Зміна особистості

Цей прийом був розроблений лінгвістом М. Берліцем. Він запропонував своїм студентам тимчасово взяти він роль іноземця, придумавши собі біографію, заняття і повсякденні звички. Зберігаючи цю роль, необхідно почати спілкуватися з іншими учнями, відповідаючи на їх питання від вигаданого персонажа. Прийом особливо ефективний у рамках групових занять.

Ефект жовтого маркера

Метод враховує особливості психіки людини. Нам простіше запам'ятовувати те, що не вписується у певну послідовність, відрізняється від звичного набору. Наприклад, слід вписати в перелік продуктів харчування косметичний засіб або додати до списку одягу гаджет, щоб саме ці виключення відклалися у нашій пам'яті. Комбінуючи подібні прийоми, значно простіше поліпшити якість засвоєння матеріалу.